ІНТЕРНЕТ БЕЗ СВІТЛА

Чому світло є, а Інтернету немає?Інтернет — це розгалуджена мережа, яка може бути підключена різними джерелами (вводами) електроживлення. Якщо у вашому будинку є світло, але інтернету все ще немає, то, можливо, на технічній (другій) фазі живлення воно ще відсутнє, або відсутнє живлення на обладнанні, яке знаходиться у іншому будинку.

Оскільки інтернет — це ціла мережа, то зв'язок до вас може йти через інші будинки. Саме тому наявність світла у будинку не гарантує, що воно є на інших вузлах мережі.

Так було раніше. Тепер, завдяки оптичним технологіям та встаовленню ДБЖ, вплив сусідніх вузлів мінімізовано і інтернет буде працювати, навіть при тому, що сигнал іде через будинок, в якому немає світла.

Що робити, щоб отримати доступ до інтернет, коли нема світла?

Якщо у Вашому будинку та під'їзді вже встановлено резервне живлення нашого обладнання у вигляді батарей та інверторів, наші клієнти мають можливість отримувати доступ до мережі Інтернет під час віялових відключень світла.
Для цього потрібно:
- знати, чи є резервне живлення по Вашій адресі
- мати ноутбук (лептоп) з робочою і зарядженою батареєю, роз'ємом для підключення кабелю Інтренет до нього, або перехідник для USB, якщо такого роз'єму немає. Після вимкнення світла у квартирі (офісі), через 10 хвилин клієнт відключає кабель Інтернет від роутера і підключає його напряму в ноутбук. Ноутбук отримує доступ до Інтернет. При бажанні клієнт налаштовує ноутбук, щоб він працював, як роутер для інших пристроїв.
- мати павербанк, аккумулятор, станцію Екофлоу тощо для заживлення роутера та інших бажаних пристроїв. В такому разі все повинно працювати у звичайному режимі.
- підключити Інтернет за технологією GPON (пасивна оптика) та встановити резервне живлення в квартирі (офісі) для живлення термінала ONU та роутера. Така технологія доступна не по всім адресам, детальніше на сторінці ПОКРИТТЯ.

Час роботи нашого обладнання залежить від проценту зарядку батареї, її ємності та споживання обладнання. У середньому це від 3 до 5 годин, але треба розуміти, що батареї потрібно більше часу на повний заряд, чим вона має можливість давати струм. Під час частих відключень батарея може просто не встигати заряджатися, тому час її роботи зменьшиться.