INTRAFFIC.TV

Телебачення від INTRAFFIC має назву INTRAFFIC.TV та включає в себе наступний набір сервісів:

  • кабельне телебачення при наявності технічної можливості та КТБ мережі
  • вартість підключення КТБ складає 299 грн. Сюди входить прокладання кабелю від нашого обладнання до поверху клієнта та фізичне з’єднання з кабелем, який закладений майстрами з ремонту, та виведений з квартири до слаботочної ніші на поверсі, а також налаштування кінцевого обладнання.
  • у вартість підключення не входять роботи у квартирі, додаткові дільники для підключення декількох телевізорів, тапи, розетки та кабелі, які заздалегіть установлює електрик. Прайс на додаткові роботи у квартирі за посиланням
  • IPTV (перегляд можливий через додаток OMEGA за допомогою кода активації на розумних Android приставках , SMART телевізорах, планшетах, телефонах. Головне — встановити додаток на девайс)
  • встановлення додатку OMEGA детальніше — за посиланням
 • сервіс онлайн — перегляду на компьютерах і ноутбуках через веб — браузер
 • існує 3 тарифних плани онлайн телебачення — «Small», «Medium» та «Large», відрізняються кількістю каналів та якістю трансляції. Актуальний список телеканалів  за посиланням — тарифи «UA:Эфір+», «Преміум+» та «VIP HD+» відповідно.
 • одночасний перегляд інтернет — телебачення можливий на 3 пристроях (якщо потрібно більше пристроїв — активується ще один пакет телебачення).

Вартість послуги кабельного ТБ складає 150 гривень у місяць.

Вартість послуги IPTV складає від 129, 169 або 199 гривень у місяць, залежно від обраного пакету.

ВАЖЛИВО!

З 2020 року українські медіагрупи вдвічі підняли вартість своїх послуг для провайдерів кабельного та інтернет-телебачення, а також перейшли на закодований супутниковий сигнал. 

З 2021 року українські медіагрупи знову підняли вартість своїх послуг для провайдерів кабельного та інтернет-телебачення.

З 2022 року українські медіагрупи в черговий раз підняли вартість своїх послуг для провайдерів кабельного та інтернет-телебачення. Додаткові зміни цін можуть відбутися на протязі року. 

Більше інформації про зміни — тут


Інформація про додаткові послуги тут

Детальніше про тарифи тут

Обрати тариф та підключити інтернет і телебачення тут