ІНТЕРНЕТ + ТБ

`
МАГАЗИН

ПОСЛУГ

+
Оплата та

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

&
Вигідно!

АКЦІЇ

ІНТЕРНЕТ + ІНТЕРАКТИВНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Smart Start

Телебачення та Інтернет по акції на 4 місяці

Інтернет 100 Мбіт/с

Підтримка SMART TV, планшет, телефон, медіаплеєр Android TV

Інтерактивне телебачення

134 канали

329 грн/міс 164 грн/міс

Smart Premium

Акціний тариф з ТV терміном на 4 місяці

Інтернет 100 Мбіт/с

Підтримка SMART TV, планшет, телефон, медіаплеєр Android TV

Інтерактивне телебачення

161 канал

389 грн/міс 194 грн/міс

,
Детальніше про підключення

Умови акціїних тарифних планів:

Термін дії акційних тарифів - 4 місяці з моменту підключення. Після завершення акційного періоду абонент зможе вибрати будь-який не акційний тариф, який буде на сайті intraffic.ua
Підключити акційний тариф можуть лише нові абоненти фізичні особи у багатоповерхових будинках.
Умови Акції не розповсюджуються на адреси підключення, де протягом останніх 4-х календарних місяців надавались послуги від Інтраффік.

"Підключення звитою парою UTP5e" -  299 грн. або 1 грн. за умови передоплати за 6 місяців обраного пакету послуг. 
"Оптоволокно у квартиру GPON" -  299 грн.  або 1 грн. за умови передоплати за 6 місяців обраного пакету послуг.   
"Термінове підключення без черги GPON" -  3000 грн., за умови наявності GPON сигналу у будинку. (протягом  24 годин)
* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії.

В цю вартість входить:
- прокладання кабелю від нашого обладнання до квартири клієнта
- фізичне з’єднання з кабелем, який закладений майстрами з ремонту, та виведений з квартири, або заведення нового кабелю в квартиру через закладну трубу чи отвір. За бажанням клієнта можливо використати частину вже існуючого в квартирі кабелю інтернет,
- підключення кабелю до обладнання клієнта (роутер, компьютер, ноутбук). В разі відсутності такого обладнання відбувається перевірка прокладенної лінії зв'язку тестовим роутером

У вартість підключення не входять роботи у квартирі, додаткові кріплення, прокладання кабелю від роутеру до пристроїв клієнта, перевірка розеткок та існуючих кабелів, діагностика стороннього обладнання клієнта. Прайс на додаткові роботи у квартирі за посиланням.

Що робити, коли телевізор НЕ СМАРТ

Якщо Ваш телевізор не підтримує функціонал виходу в Інтернет, або не може встановити додаток OMEGA TV, Вы можете купити або орендувати у нас ANDROID багатофункціональну медіа приставку, яка миттєво перетворить телевізор на універсальний девайс. Це ідеальний варіант для споживання високоякісного контенту! Ви зможете встановити улюблені додатки та насолоджуватися оновленими можливостями Вашого телевізору!

.
АКТУАЛЬНИЙ

СПИСОК IPTV КАНАЛІВ

Максимальні швидкості, наведені в тарифах, обмежені програмно або швідкістю порта підключення клієнта. Вони можуть відрізнятися від швидкостей, які можуть відобразити Ваші девайси. Швидкість з'єднання залежить від багатьох факторів, серед яких: вибір віддаленого серверу, завантаження магістральних ліній зв'язку, час доби, продуктивність Вашого девайсу, завантаженість домашньої локальної мережі, тип підключення (кабель або Wi-Fi), потужність роутера та інші.
Виділена (біла) IР-адреса до вищевказаних тарифів не включена. Її можна додатково активувати в тарифі, замовивши цю послугу за 50 грн/міс.