Додаткові послуги

Послуга «Нагадування про оплату послуг» — проводиться SMS-нагадування, яке можна коригувати по даті надсилання в особистому кабінеті користувача. Воно відбувається тільки в тому випадку, якщо не вистачає коштів на рахунку. За замовчуванням, SMS-нагадування надсилається на той номер телефону, який абонент вказував як контактний при заключенні договору.

Послуга «Онлайн – телебачення» — вартість від 70 грн/ міс та від 120 каналів за умови підключення до інтернету від INTRAFFIC — детальніше

Послуга «Кабельне телебачення» — 70 грн/міс. за умови підключення до інтернету від INTRAFFIC. Підключення залежить від доступності пуслуги за конкретною адресою.

Послуга «Новини для всіх» — безкоштовна онлайн трансляція 25 каналів новин.

Послуга «Батьківський контроль» – є можливість в особистому кабінеті сформувати розклад на тиждень, в якому зазначаються години заборони доступу до Інтернету. Під час дії обмежень доступ можливий тільки до Особистого кабінету користувача.

«Призупинення послуги» до 90 днів з дня активації. Це тимчасова пауза використання доступу до інтернету. Плата за період дії послуги не нараховується. Активація та деактивація  послуги відбувається з Особистого кабінету абонента, або за телефоном, вказаним на сайті.

Послуга «Сервісне налаштування роутера» – діагностика, оновлення операційної системи та налаштування Вашого маршрутизатора. Один пристрій — 100 грн. Доставка девайсу в сервісний центр та назад здійснюється замовником.

Послуга «Кредит». У разі, якщо Ви забули або не встигли оплатити послугу вчасно (до 1-го числа календарного місяця) — доступ до мережі Інтернет буде заблокований. Якщо це сталося — у Вас є можливість активувати послугу «Кредит довіри» зі свого Особистого Кабінету. Перша активація кредиту в поточному місяці є БЕЗКОШТОВНОЮ, і відкриває доступ до послуг на 48 годин для оплати. Друга активація (+10 грн до вартості вашого тарифного плану) — відкриває доступ на 5 діб. Третя (додаткова) активація коштує 20 грн, і відкриває доступ ще на 5 діб.

Послуга «Апгрейд»  — це трансформація звичайного телевізора на SMART з Android TV усього за 50 грн/міс. Наше обладнання підходить до більшості плоских телевізорів.

Послуга «Оренда роутера» від 50 грн/міс.

Послуга «Оренда  Android — приставки» від 50 грн/міс.

Послуга «Зміна тарифу» безкоштовна за допомогою оператора.

Цілодобова технічна підтримка. В будь-який час доби через зручний канал зв’язку (телефон, е-mail, зі сторінки особистого кабінету) наша команда готова допомогти Вам у вирішенні проблем з доступом до мережі.

Оплата послуг

— Оплата послуг за допомогою карт VISA / MasterCard в особистому кабінеті через платіжні системи iPAY, PORTMONE, UKRPAYS,

  • Оплата послуг за допомогою Privat24 (необхідно створити новий платіж, в полі пошуку ввести назву компанії на англійській мові, ввести ідентифікатор — номер договору та ввести сумму поповнення). Поле пошуку в мобільному додатку у вигляді лупи. Жодних платіжних реквізитів вводити НЕ ПОТРІБНО!

— Оплата послуг через більшість платіжних терміналів у магазинах, на вулиці та у торгових центрах

— Оплату необхідно проводити в поточному місяці за наступний

БРМ

У будинках, де внутрішньобудинкова розподільча мережа не належить оператору/провайдеру, до тарифу додається щомісячна плата за організацію та підтримання з’єднання «останньої милі». Перелік таких будинків тут.

Плата за з’єднання:  26 грн./міс.

Детальніше про тарифи тут

Обрати тариф та підключити інтернет та телебачення тут